Hoş Geldiniz, 24 Ekim 2020 Cumartesi | 04:08
turkce english deutsch russkiy
Anasayfa Hakkımızda Hizmetlerimiz Satılıklar Kiralıklar Günlük Kiralık Devren İletişim
Hakkımızda

 

İstanbul Bahçelievler Emlak Gayrimenkul ve Danışmanlık Hoşgeldiniz...

Bahçelievlerde satılık daireler, bahçelievlerde kiralık daireler, satılık işyeri, kiralık işyeri, satılık arsa - arazi ve benzeri gayrimenkul ihtiyaçlarınız için hizmetinizdeyiz.

Bahçelievler ilçesi başta olmak üzere İstanbul il ve ilçelerinin tamamını kapsayan geniş bir alanda, tüm teknolojik imkanları kullanarak, profesyonel hizmet vermenin gururunu yaşıyoruz.

İlanlarımız; Sahibinden.com, Emlak Jet ve kendi sitelerimiz gibi Türkiye'nin izlenme sayısı en yüksek onlarca internet sitelerinde yayınlanmaktadır. Bu nedenle Bahçelievler Emlak ile çalışmak bir ayrıcalıktır. Bahçelievler Emlak ile çalışanlar hem aradıklarını en kısa zamanda bulurlar hem de satılık veya kiralık gayrimenkullerini çok kısa zaman içinde nakit'e dönüştürebilirler.

Bahçelievler Emlak Gayrimenkul ve Danışmanlık olarak alıcı ve satıcıyı bir araya getirip dürüst ve şeffaf bir ortamda yarattığımız ticaretten asla taviz vermedik. Sizlerin hayallerini süsleyen gayrimenkulleri bulup sizlere en iyisini sunmaya çalıştık ve sunmaya devam edeceğiz.

Satmak veya kiraya vermek istediğiniz gayrimenkullerinizi 0 212 555 75 11 nolu telefona bildirebilirsiniz.

Bahçelievler Emlak Gayrimenkul & Danışmanlık sektörün tecrübeli isimlerini ve seçkin bir pörtföyü sizler için bir araya getirmiştir. Gerek teknik altyapımız gerekse isabetli ekspertiz analizlerimizle sektörümüzde fark yaratmak ve koşulsuz memnuniyet sağlamak için çalışmaktayız.

Çalışma ilkelerimiz gereği, yoğun ve sürümü yüksek bir çalışma değil, doğru müşteriye doğru emlak, doğru fiyat ve yüksek memnuniyet üzerine odaklanmaktayız.

Tüm müşterilerimizin ihtiyaçlarını dinliyor ve olası en uygun alternatifi sunmak için çabalıyoruz. Hayallerinizdeki, tam da aklınızdaki gayrimenkulleri size sunabilmek için çağrılarınızı bekliyoruz.

Saygılarımızla...

Emlak
Vitrin İlanları
Satılık İlanlar
Kiralık İlanlar
Emlak Arama
Şirket
Hakkımızda
Hizmetlerimiz
İletişim
İletişim
Bahçelievler Mahallesi, Ferit Selim Paşa Cad. (Alpay Cad.) No:62/D Basın Sitesi
İstanbul / Bahçelievler
TEL : +90 (212) 555 7511
Emlakjet